KARCZOWANIE I NIWELACJE

MIROWIERT obsługuje klientów z małopolski, śląska i wyspecjalizował się w usługach usuwania roślinności i  karczowania, co roku oczyszczając ziemię w naszym regionie. Prace przy czyszczeniu i karczowaniu realizuje załoga ekspertów wyposażona w najlepszy sprzęt w naszej branży . Każdy projekt staramy się wykonań najlepiej zapewniając wydajność, bezpieczeństwo i maksymalną precyzję na każdym placu budowy. Stosowanie się do przepisów ma zasadnicze znaczenie w realizacji zadań.

Czyste miejsce i recykling drewna

Czynimy wysiłek aby  karczowanie i czyszczenie terenów odbywało się profesjonalnie i z poszanowaniem ekologii. Zapewniamy i gwarantujemy, że wszystkie odpady będą usunięte z miejsc pracy, a zasoby naturalne czyli materiał drzewny powinien być uczciwie i skutecznie wykorzystany. Dbamy aby lokalne tereny aby były czyste i przyjazne mieszkańcom.

ZAMULENIA, EROZJA I RETENCJA WÓD

Nasza firma kontroluje i zabezpiecza grunt na terenach podatnych na erozję i przenoszenie środków zamulenia. Przede wszystkim kontrola wody deszczowej jest wymagana dla projektów zagospodarowania terenów osuwiskowych i mało spójnych. MIROWIERT- doświadczona załoga inżynieryjna od erozji i osadów tworzy środki i konstrukcje ochronne i  zabezpieczające przed niekontrolowanym przemieszczaniem ziemi i zamulaniem terenów. Ochrona przed skutkami opadów nawałnych i precyzyjne projekty zgodne z lokalnymi i centralnymi wymogami i przepisami dają rezultaty prac najwyższej jakości i bezpieczeństwa mienia i zdrowia. Ponieważ przepisy i rozporządzenia o kontroli erozji, retencji i systemów gospodarowania wodami opadowymi ciągle się rozwijają i są coraz bardziej skomplikowane, nasza wiedza i doświadczenie jest coraz bardziej cennym źródłem informacji dla sprawnego i terminowego zakończenia projektów zagospodarowania terenu.

Nasze możliwości kontroli erozji

Jesteśmy w stanie zapewnić pełen zakres urządzeń i środków do kontrola erozji i zamulenia, w zależności od konkretnych przepisów w ramach każdego konkretnego planu budowy . Posiadamy doświadczenie w instalowaniu ogrodzeń/zapór które skutecznie zapewniają kontrolę osadów, w celu ochrony jakości wody w okolicznych strumieniach, rzekach i jeziorach  Nasz personel jest przeszkolony i uprawniony do przeprowadzenia prawidłowej instalacji i budowy systemów zatrzymywania zanieczyszczeń, minimalizacji skutków  energii wody oraz blokad rumowisk.

BUDUJ Z NAMI KRAJOBRAZ

Mirowiert jest tutaj, aby pomóc realizować Twój krajobraz poprzez prace ziemne, budowlane. Oferujemy kreatywne rozwiązania dotyczące gruntów w tym: przekopy, wykopy, niwelacje terenu, mury oporowe, stabilizacja zbocza i kontrola erozji.

Rozejrzyj się wokół placu, posłuchaj naszych rad i zacznij budować swoją wizję krajobrazu.

Prace ziemne i sztuka kopania!

Jeśli chodzi o pracę z ciężkim sprzętem na działce mieszkaniowej i inwestycyjnej jesteśmy przygotowani, aby sprostać najbardziej dokładnym zadaniom.

Nasze doświadczenie w dziedzinie kopania pod cele mieszkaniowe pozwoliło nam stać się lokalnie liderem i dlatego tak wiele osób i firm korzysta z naszych usług.

Czy chcesz budować nowy dom lub remontować , nasza flota ciężkiego sprzętu jest przystosowana do zaspokojenia wszystkich potrzeb i zadań dotyczących prac ziemnych.

ABY POROZMAWIAĆ DZISIAJ O WIERCENIACH Z TECHNIKIEM Z NASZEGO ZESPOŁU,

ZADZWOŃ 516 313 102!