Wierć na własnej ziemi, pod własną wodę!

Woda ma bezpośredni związek do jakości i ilości produktu, niezależnie od cen rynkowych. W skrócie, im lepsza jest woda, tym lepszy chów zwierząt gospodarskich. Odpowiedzialne gospodarstwa rolne prowadzą dobrą hodowlę rozumieją iż woda jest punktem zwrotnym dla wszystkich operacji. Szczęśliwe zwierzęta, wolne od stresu rosną większe, jedzą więcej paszy, są bardziej odporne na choroby a ich potomstwo jest silne.

CZYSTA WODA TO ZDROWIE I BOGACTWO

Dobre systemy dostawy i jakości zapewniają wodę wolną od bakterii i zapobiegają chorobom zwierząt i roślin. Woda bezpośrednio i pośrednio ma duże znaczenie w wielu aspektach metabolizmu fizjologicznego u ludzi jak i u zwierząt. Dostarczanie dużych ilości świeżej, czystej wody jest niezbędne dla dobrego samopoczucia dla każdej istoty.

Wymaganie dla świeżej wody zależą od wielu czynników, takich jak aktywność zwierzęcia, temperatura powietrza, wilgotność, wlotu wody, zużycia paszy, a także kilku fizjologicznych czynników, takich jak wiek, stan rozrodczego, produkcja mleka i wiele innych czynników.

Szczęśliwe, zdrowe, i bezstresowe zwierzęta, mające dostępem do nieograniczonej, świeżej czystej wody to główne czynniki dla ogólnej opłacalności produkcji zwierzęcej. Z różnych źródeł, jakość wody może się zmieniać w czasie, a poprzednia analiza nie jest wskaźnikiem aktualnej jakości. Źródła wody muszą być regularnie testowane.

ABY POROZMAWIAĆ DZISIAJ O WIERCENIACH Z TECHNIKIEM Z NASZEGO ZESPOŁU,

ZADZWOŃ 516 313 102!