Uzdatnianie wody w studni
Czyszczenie i dezynfekcja studni kopanej
Regeneracja i inspekcja studni wierconej
Kontrola, analiza i badanie wody

Usługi  serwisu i naprawy studni, instalacji pompowych, filtracyjnych oraz uzdatniania dostarcza nasz partner MG GeoWater. To kompleksowi i najlepsi lokalni usługodawcy w  Małopolsce i na Śląsku. Usługi serwisowe kierujemy dla podmiotów  komunalnych, rolniczych, hodowlanych, mieszkalnych i komercyjnych.

DLACZEGO NALEŻY REGULARNIE SERWISOWAĆ STUDNIE?

Woda jest najbardziej podstawową i jedną z najważniejszych potrzeb, aby żyć i rozwijać się. Jeśli zależy Tobie na własnej, zdrowej i czystej wodzie powinieneś również dbać o własne źródło. Eksploatacja własnej studni jest zdecydowanie najtańszym i najzdrowszym sposobem korzystania z wody, a dokonując systematycznych i nieskomplikowanych prac możesz samodzielnie ją serwisować .

Rozumiemy, jak ważne jest dla firmy i / lub rodziny, aby móc pracować i żyć bez konieczności martwienia się o wystarczającą ilość i jakość wody. Wraz ze wzrostem liczby ludności i znacznym podwyżkom cen za wodę, dostęp do własnego źródła  wody ma zasadnicze znaczenie.

Gdy nagle studnia lub instalacja ulegnie awarii, nie ma czasu do stracenia, i trzeba szybko wybrać firmę, która może profesjonalnie naprawić, przeprowadzić badanie wody oraz uzdatnić ją, tak szybko jak to możliwe.

Dokładne oszacowanie czasu i kosztów  usług  zawsze i wyraźnie odbywa się na linii komunikacji między klientem a wykonawcą.

CO ODRÓŻNIA NAS OD INNYCH?

Darmowa konsultacja którą zapewniamy naszym klientom w możliwie najkrótszym czasie oraz najbardziej skuteczną i wartościową odpowiedź. Zespół wykonawczy to bardzo doświadczeni i profesjonalni fachowcy, dbający o mienie klienta i bezpieczeństwo prac.

Oferujemy konkurencyjne ceny w połączeniu z dopasowanymi usługami do Państwa potrzeb. W przypadku prostych awarii jak np.: awaria wyłącznika lub zatkany filtr, bez zbędnych kosztów i montowania drogiego sprzętu, powiemy że to tylko drobiazg!. Z szacunkiem do każdej powierzonej nam sprawy, traktujemy naszych klientów tak, jak chcielibyśmy być traktowani.

Serwis i  budowę ujęć wody przeprowadzamy najlepszymi, najnowszymi i najbardziej niezawodnymi urządzeniami  i materiałami w branży.

Nasz program bezpieczeństwa jest jednym z najlepszych w branży. Dbamy o to aby nasi technicy bez wyjątku stosowali się do zaleceń procedur bezpieczeństwa.

DOŚWIADCZENIE I EKSPERTYZA DLA TWOICH POTRZEB, JAK ZACZĄĆ?

Podejmujemy się każdego zlecenia. Proszę dać nam możliwość świadczenia usług serwisu i naprawy oraz ocenić swoje potrzeby a my zaprezentujemy Państwu rozwiązania. Nie pożałujesz! Nasz zespół specjalistów od wody będzie szybko reagować i zaplanuje dogodny czas na spotkanie z Tobą.

Naszym celem jest dostarczanie usług, na których można polegać przez wiele lat w przystępnej cenie.

ABY POROZMAWIAĆ DZISIAJ O WIERCENIACH Z TECHNIKIEM Z NASZEGO ZESPOŁU,

ZADZWOŃ 516 313 102!