ZREDUKUJ KOSZTY, OSZCZĘDZAJ Z WODĄ!

Decyzja o budowie własnego ujęcia i stosowanie wody głębinowej jest odpowiednie i z punktu ekonomicznego szczególnie oszczędne. Jeśli chodzi o zastosowanie dużych ilości wody w sektorach w przemyśle, handlu i usługach dobrą inwestycją jest budowa własnej studni głębinowej. Poprzez staranne planowanie, badania i realizację możemy osiągnąć bardzo wysokie standardy i możliwości pozyskania dużych ilości wody poprzez odblokowanie warstw wodonośnych na różnych głębokościach. Wody głębinowe, wody artezyjskie są bardzo dobrej jakości przez co rzadko wymagają dodatkowych systemów uzdatniania i tym samym oszczędzamy energię.

Tutaj doświadczenie naszego zespołu wchodzi w grę. Dzięki nowoczesnym technikom badania i poszukiwania wody docieramy naszymi urządzeniami wiertniczymi do odpowiedniej warstwy wodonośnej, abyś w przyszłości nie martwił się o zaopatrzenie w wodę dla własnej firmy. Dowiercimy się do każdego pokładu wodnego na każdej głębokości. Mirowiert ma sprzęt wiertniczy do wiercenia w każdym terenie.

Obszary zastosowań wierceń do czystej, zdrowej i własnej wody:

Wiercenia poszukiwawczo/wodne są odpowiednie dla wielu użytkowników czerpiących duże ilości wody: np

  • Przemysł i handel -farmacja, rozlewnie wód, centra handlowe
  • Myjnie samochodowe
  • Baseny, Termy i Spa
  • Hotele, Pensjonaty, Agroturystyka
  • Restauracje, Kawiarnie
  • Każde inne zastosowanie gdy zapotrzebowanie wody jest duże

Pomyśl także o ekologicznych 100% odnawialnych geotermalnych systemach ogrzewania, instalacjach irygacji / nawadniania oraz wzmacniania terenu w miejscu Twoich inwestycji.

Mądrze wydawać to przede wszystkim mądrze czerpać – wodę i energię.

MIROWIERT – ZAWSZE WODA

Znajdziemy i pozyskamy dla Ciebie potrzebne dzienne zapotrzebowanie na wodę o stałej jakości. Dlatego Mirowiert gwarantuje przez okres 2 lat iż parametry studni nie zmienią się. Niniejszą gwarancję możemy dać, ponieważ otwory wiercone są w najnowszą techniką wiercenia, kolumny studzienne są atestowane i obsypane specjalnym filtrem.

ABY POROZMAWIAĆ DZISIAJ O WIERCENIACH Z TECHNIKIEM Z NASZEGO ZESPOŁU,

ZADZWOŃ 516 313 102!